Ozon İle Stres Ve Yorgunluk Tedavisi

Birçoğumuz şehrin yoğun temposu altında yaşıyoruz. İş stresi, trafik stresi, geçim derdi, şehrin kaos ortamı ve yaşam mücadelesi vücudumuzu ve beynimizi doğal olarak yoruyor. Hızlı tempoyla başa çıkmak için kendimize vakit ayırmaya, şehrin karmaşasından uzaklaşmaya, spor yapmaya çalışsak da bazen yetmiyor ya da kendimize vakit ayırmayı beceremiyoruz. Ozon tedavisi bu eksikliği gidermede, vücudun yorgunluğunu atıp enerji vermeye yarayan bir işlemdir. Seans halinde uygulanan ozon terapi ile hücrelerdeki oksijen yetersizliği giderilir, dolaşım sistemi düzenlenir, adrenalin yakılır, toksinler atılır, laktik asitler temizlenir. Böylece vücutta yorgunluğa ve strese neden olan etmenler ortadan kaldırılır.

Stres ve Aşırı Yorgunluktan Kurtulun

Stres ve yorgunluğa karşı uygulanan ozon terapi yöntemi majör ozonlamadır. Bu metotta kişiden bir miktar kan alınır. Alınan kan özel bir cihazda ozonla karıştırılır ve damar yoluyla yeniden vücuda gönderilir. Seans halinde uygulanan bu yöntemde ortalama 10-15 seans tavsiye edilir. Seanslar düzenli bir şekilde uygulandığında hücrelerin oksijen yetersizliğinden dolayı aksattığı faaliyetleri düzene sokulur. Adrenalin yakılır. (Adrenaline stres hormonu da denir). Vücuttan toksinler atılır. Laktik asiti temizler (Laktik asit kaslarda yorgunluğa neden olur). Kılcak damar dolaşımını düzenleyerek enerji üretimini artırır. Beyin hücrelerinin fonksiyonlarını iyileştirerek zihinsel yorgunluğu atar, hafızayı düzenler, depresyonu azaltır.

Sürekli strese maruz kalanlar, kendini devamlı yorgun hissedenler ve zihnen yorgunluk yaşayanlar düzenli ozon desteği aldıklarında bütün bu şikayetlerden arındıklarını fark ederler. Gece uyuyamayanlar artık derin bir uyku çekebilir, sabah uykusunu alamadan uyananlar daha zinde uyanabilirler. Kendilerini gün boyu enerjik hissederler.

Gelen Sorular?

avatar
  Subscribe  
Bildir