Hizmetlerimiz

Diz Protezi

Diz kireçlenmesi ileri seviyede olan kişilere total diz protezi ameliyatı yapılır. Ameliyatın yapılışı, sonrasındaki iyileşme süreci yazımızda...

PRP Tedavisi

PRP uygulaması topuk dikeni, diz kireçlenmesi, tenisçi dirseği gibi ortopedi alanlarında kullanılan ameliyatsız tedavi yöntemidir.

Proloterapi

Proloterapi ortopedide gun geçtikçe daha çok başvurulan, kireçlenme, menisküs, fıtık, baş ağrısı, omuz sorunları, topuk dikeni gibi birçok hastalıkta kullanılan ameliyatsız tedavi yöntemidir.

Ayak Bileği Artroskopisi

Ayak bileği artroskopisi ayak bileği sıkışması, kireçlenme, kemik sıkışması ağrıları gibi sorunlarda tercih edilen kapalı ameliyat yöntemidir.

Omuz Artroskopisi

Omuz artroskopisi hem ameliyat sırasında hem de ameliyat sonrası iyileşme sürecinde birçok avantajı içinde barındıran bir kapalı ameliyat yöntemidir.

Diz Artroskopisi

Diz artroskopisi başta menisküs ve ön çapraz bağ ameliyatlarında olmak üzere birçok diz hastalığında tercih ettiğimiz kapalı ameliyat yöntemidir. Özellikle iyileşme sürecinde bariz avantajları vardır.

Artroskopi Ameliyatı

Artroskopik cerrahi büyük kesilere gerek kalmadan, 0,5 cm'lik deliklerden girilerek yapılan kapalı ameliyat yöntemine denir. Diz artroskopisi, omuz artroskopisi ve ayak bileği artroskopisi en sık kullanılanlarıdır.

Kalça Protezi

Diz kireçlenmesi ileri seviyede olan kişilere total diz protezi ameliyatı yapılır. Ameliyatın yapılışı, sonrasındaki iyileşme süreci yazımızda...